Produkt dnia
Oud Al Layl Concentrated Perfume Oil My Perfumes 12 ml
Oud Al Layl Concentrated Perfume Oil My Perfumes 12 ml
64,99 zł 55,00 zł
szt.
Miedziana Karafka 1L Orient
Miedziana Karafka 1L Orient
159,00 zł
szt.
Producenci

Kadzidełko orientalne Bukhoor Al Arabia My Perfume Factory 40g

Dostępność: brak - zapytaj o dostępność produktu
Cena: 28,00 zł 28.00
ilość szt.
Zyskujesz 28 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Opis produktu:

Kadzidełko orientalne o wyjątkowym, bardzo trwałym i intensywnym zapachu. Uczta dla zmysłów - Fragrant Bakhour Al Arabia - Otoori Bakhour. Pachnące drewno, żywice i kwiaty w tabletkach, małych kawałkach. Palenie według starożytnej arabskiej tradycji, która jest nadal praktykowana do dziś. Pachnące drewno, żywice i kwiaty w postaci proszku, które zostały wzbogacone szlachetnymi, pachnącymi olejkami. Podczas palenia na węglu drzewnym cenne zapachy są uwalniane i tworzą przyjemną atmosferę.

 Zapach:  drzewny, orientalny, piękny, sandałowy
 
Praktyczne wskazówki: 
Do palenia Bakhour najlepiej używać węgla drzewnego. Węgiel jest najpierw zapalany nad płomieniem. Idealne są specjalne zapalniczki lub płomień świecy. Gdy węgiel zacznie się żarzyć, umieszcza się go w uchwycie Bakhour lub innym ognioodpornym naczyniu i Bakhour można nakładać na węgiel. Do jednorazowego użycia wystarczy odłamać małą część - kostkę bakhor. Po paleniu z Bakhoor należy dobrze przewietrzyć. 
 
Uwaga dotycząca bezpieczeństwa: 
palenie może powodować bardzo wysokie temperatury. Palniki kadzideł mogą być bardzo gorące.
Istnieje ryzyko poparzenia, zalecane są rękawice ochronne i wkładki ognioodporne.
Zaleca się umieszczanie kominka z dala od zwierząt i dzieci. 
Nie pozostawiać bez nadzoru podczas użytkowania.
 

Skład: Fragrance, Incense Powder, Hexyl Cinnamate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Lominene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-cycloxene Carboxaldehyde, Anisyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate Butyl Methoxydibenzoylmethane.

Producent: My Perfume Factory

Data przydatności: 36 miesięcy od otwarcia

Opakowanie: Ozdobne pudełko

Waga: 40g

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl