Produkt dnia
Producenci

Herbatka ekologiczna Na Lamblie z piołunem i liściem orzecha włoskiego Dary Natury 50g

Dostępność: towar dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 5,20 zł 5.20
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Opis produktu: Lamblie to prawdziwa plaga ostatnich czasów. Właściwości ziół wchodzących w skład tej herbatki, mogą pomóc ustrzec Ci się przed tymi pasożytami. Piołun charakteryzuje się bardzo szerokim wachlarzem dobroczynnych właściwości dla organizmu. Przede wszystkim działa rozkurczowo, bakteriobójczo, przeciwzapalnie i pobudza wydzielanie żółci. Wspomaga też walkę z pasożytami w ciele człowieka.

Sposób użycia: 1 łyżeczkę herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut.

Pić 2 x dziennie przez 3 tygodnie.

Skład: ziele piołunu, tymianku; liść orzecha włoskiego, szałwii; kłącze tataraku (w różnych proporcjach).

Pojemność: 50g

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl